ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ της 13.11.2013
Α1
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 8η αγωνιστική
Ν.
ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΟΡΜΑΣ
15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
Ν.
ΜΥΛ/ΠΟΥ 15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
Ν.
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Π.
ΗΛΙΑ 15.00 ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
15.00 ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ της 16.11.2013
Α1
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 9η αγωνιστική
ΚΕΡΑΣΙΑΣ
15.00 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν ΠΕΛΛΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ
15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Ν.
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ
15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΑΡΗΣ Π ΗΛΙΑ
Α
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική
ΑΨΑΛΟΥ
15.00 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
ΑΓΡΑ
15.00 ΑΣ ΑΓΡΑ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ
15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΙΔΑΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ
15.00 ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
Α
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
15.00 Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
ΑΘΥΡΩΝ
15.00 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
Β
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΜΗΛΕΑΣ
15.00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΜΗΛΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Β
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
15.00 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΙΑΣ
15.00 Ν ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
15.00 ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ
Β
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΔΑΜΙΑΝΟΥ
15.00 ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΟΣΥΚΙΑΣ
ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
15.00 ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΑΓΩΝΩΝ της 17.11.2013
Α1
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ
15.00 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ
ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΣΤΑΔΙΟ
ΕΔΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
Α
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική
ΚΑΛΗΣ
15.00 ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΤΣΑΚΩΝ
15.00 ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΠΑΣ ΞΙΦΙΑΝΗΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ
15.00 ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΡΙΖΟΥ
Α
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
15.00 ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΣΤΑΔΙΟ
Κ. ΒΡΥΣΗΣ (ΔΗΜ) 15.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
15.00 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΑΣΠΡΟΥ
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
ΔΑΦΝΗΣ
15.00 ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Α ΛΟΥΚΑ
Β
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΥΔΡΑΙΑΣ
11.00 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΕΙΑΣ
15.00 ΠΕΡΙΚΛΕΙΑ ΝΟΤΙΑ - ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ
11.00 ΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΟΥ - ΑΠΟ ΠΙΠΕΡΙΑΣ
Β
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΖΕΡΒΗΣ
15.00 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ
Β
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ 7η αγωνιστική
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
11.00 ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
15.00 ΔΟΞΑ ΠΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΚΡΩΜΝΙΑΚΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Οι όροι που ισχύουν για τη δημοσίευση των σχολίων είναι οι εξής:
- Υβριστικά σχόλια αφαιρούνται από το PASPARTOU NEWS
- Ανώνυμες καταγγελίες που δε συνοδεύονται από αποδείξεις θα αφαιρούνται από το PASPARTOU NEWS.
- Το PASPARTOU NEWS δεν αλλοιώνει το περιεχόμενο ενός σχολίου.
- Τα σχόλια αναγνωστών δεν αντιπροσωπεύουν το PASPARTOU NEWS.
- Με την αποστολή ενός σχολίου αυτόματα αποδέχεστε τους όρους χρήσης .
Η συντακτική ομάδα του PASPARTOU NEWS